KONST / Litografier / Litografi 8293290
nr 829 3290
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Litografi, Bert Håge Häverö (f. 1932), 127/360, signerad, motivets mått: 34x44
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2013
kl 18:11:48
350 kr
400 kr
500 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö